NAUCZYCIELE

 

 

SKŁAD RADY PEDAGOGICZNEJ

 

Nauczyciele uczący w Gimnazjum Nr 1 w Żerkowie

 

L.p. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Funkcja
1 mgr Wojciech Tomalak Fizyka Dyrektor
2 mgr Ilona Królak Język polski Wicedyrektor

 

L.p. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Funkcja
1 mgr Grzegorz Andraszak

Informatyka, Zajęcia techniczne, Wychowanie komunikacyjne, Edukacja dla bezpieczeństwa,

-
2 mgr Dawid Bierła Wychowanie fizyczne -
3 mgr Patryk Bierła Wychowanie fizyczne -
4

mgr Władysław Bierła

Wychowanie fizyczne Wychowawca świetlicy
5 dr Witold Bożejewicz Chemia Wychowawca świetlicy
6 mgr Magdalena Chudzińska Muzyka, Zajęcia artystyczne -
7 mgr Anna Grzelak Matematyka Wychowawca klasy 1D
8 mgr Mirosława Guzek Chemia, Biologia -
9 mgr Łukasz Jachimczak Biologia, Geografia, Informatyka Wychowawca klasy 3C
10 mgr Piotr Kaczmarek Język angielski Wychowawca klasy 3B
11 mgr Zbigniew Latosiński Matematyka -
12 mgr Dorota Majchrzyk Geografia Wychowawca świetlicy
13 mgr Agnieszka Mańczak-Rapczyńska - Bibliotekarz
14

mgr Magdalena Marchwiak-Jachimczak

Matematyka Wychowawca klasy 2C
15 mgr Joanna Marciniak Język angielski -
16 mgr Przemysław Matan Wychowanie fizyczne Wychowawca klasy 1B
17 mgr Anna Patecka Język polski Wychowawca świetlicy
18 mgr Barbara Piekarska Biologia, Religia

Wychowawca świetlicy

19 mgr Paulina Rakowska Język niemiecki Wychowawca klasy 2B
20 mgr Robert Rogacki Historia Wychowawca klasy 2A
21 mgr Radosław Rutkowski

 Fizyka, Informatyka,

Zajęcia techniczne

Wychowawca klasy 3D
22 mgr Tomasz Rydz Język angielski -
23 mgr Elwira Rzepczyk-Mądra Plastyka, Zajęcia artystyczne Wychowawca klasy 1C
24 mgr Beata Samol-Andraszak Historia, Wiedza o społeczeństwie Wychowawca klasy 2E
25 mgr Wioletta Silińska Język niemiecki Wychowawca klasy 1E
26

mgr Beata Sołtysiak

Religia -
27 mgr Beata Styś Język angielski -
28

mgr Helena Szczepaniak

Język polski Wychowawca klasy 2D
29 mgr Karolina Szerle Język niemiecki Wychowawca klasy 3A
30 mgr Waldemar Szyba - Wychowawca świetlicy
31 mgr Tomasz Tomalak Fizyka -
32 mgr Magdalena Urbańska-Szychta Matematyka -
33 mgr Danuta Waszak

Wychowanie do życia w rodzinie

-
34 mgr Roman Wyduba Wychowanie fizyczne Wychowawca klasy 3E
35 mgr Monika Zielińska Język polski Wychowawca klasy 1A

Nauczyciele uczący w Ośrodku Wsparcia w Raszewach

L.p. Imię i nazwisko Nauczany przedmiot Funkcja
1 mgr Agnieszka Bajaczyk

Pedagogika specjalna

-
2 mgr Magdalena Szeps Pedagogika specjalna -

 

Harmonogram indywidualnych konsultacji w roku szkolnym 2016/2017